KS Koksal Satir

Köksal Satir: Varlik Felsefesi (Varlikizm - koksalsatirizm) Kurucusu. Varlik Ideolojisi (1-? =1 - Varlikizm - koksalsatirizm) Kurucusu. Varligimiz Partisi (Varlik) Kurucu Genel Baskani. Sair - Siyasetçi - Ekonomist - Mali Müsavir - Emekli Polis.
Köksal Satir'in kurucusu oldugu Varlikizm [(Varlik Ideolojisi) (koksalsatirizm) ]: Insan (birey) varligini temel alan, esas alan. Insan varligindan söz edilebilmesi içinde;
Her insanin bir birey olarak bulundugu toplumdan ve hatta dünyadan ve hatta kainattan adil paylasimla aldigi payla maddeten, Asla bir din ile inanç ile ilgili olmamak üzere vicdan ve sorumluluk sahibi olarak psikolojik olarak güçlü olmasi ve güçlendirilmesi ile manen insan onur ve sahsiyetine yakisir standartlarda bir yasam tarziyla yasamasiyla mümkün olacagini, ancak o zaman insan (birey) varligindan söz edilebileceyini savunan kendine özgü bir felsefedir.
Siyasetci, sair, ekonomist, mali müsavir, emekli polis olan Köksal Satir.
Nüfus kayitlarina göre 13.07.1960 tarihi olsada, kesin bilinen 23 Ekim 1960 tarihinde Erzurum Ili Horasan Ilçesi Yesildere Köyünde dünyaya geldi.
Ilkokulu Kizlarkale, Yesildere, Akçatas köylerinde, Horasan Ilçesinde ve Erzurum Ilinde okudu.
Ortaokulu ve liseyi yine Horasanda ve Erzurum'da tamamladi. Balikesir Polis Okulu mezunu ve
Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi mezunudur.
Askerligini Silvan'da ve Tarsus'da tamamladi.
1983 yilinda Erzurum Atatürk Üniversitesinde memur olarak göreve basladi. Bes yil Atatürk Üniversitesinde çalistiktan sonra Emniyet Genel Müdürlügüne polis olarak nakletti.11 Mayis 2001 tarihinde kurucusu oldugu Varlikizm [(koksalsatirizm) (Varlik Felsefesi) ]'i hayata geçirmek için siyasete atilarak Kurucu Genel Baskan olarak Varligimiz Partisi (Varlik) 'ni kurdu.
Polislikten emekli olduktan sonra mali müsavirlik sinavlarina girerek mali müsavir oldu. Bir süre mali müsavirlik yapti. Simdilik içinde bulundugu ahval ve serait geregi çiftçilik yapmaktadir.
Bekar olup, Ugur Kartal isminde 1 oglu ve Esra Nur isminde 1 kizi vardir.
ESERLERI
Varligimiz Partisi (Varlik) Programi ve Tüzügü.
Köksal Satir Kurucu Genel Baskan olarak 34 kurucu üye ile Varligimiz Partisi (Varlik) 'ni kurmustur. Yalniz, Varligimiz Partisi (Varlik) 'nin Programininda, Tüzügününde tamamen felsefesi (ideolojisi) Köksal Satir'a aittir.
Varligimiz Partisi (Varlik) Asil evrensel olarak simgesi:
1-? =1
Kisaca: 1'dir
Köksal Satir
Kurucu Genel Baskan
Varlikizm Kurucusu

more

Quotes

Comments (0)

There is no comment submitted by members.